Ukliďme Troubsko (2016)

Aktualizace: 20. čvc 2018
V roce 2016 se obec Troubsko poprvé zapojila do celostátní akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. Stalo se tak v sobotu 16. dubna. Organizátorem byl Obecní úřad ve spolupráci se Základní a mateřskou školou v Troubsku.


Při každé dobrovolné akci je potřeba dát dohromady dostatečný počet nadšenců, kteří jsou ochotní s nepořádkem kolem nás společnými silami „zatočit“. To se podařilo a v sobotu před devátou hodinou se u budovy ZŠ sešlo kolem 40 osob různého věku. Předem bylo s vedením obce projednáno, jaké části obce se budou uklízet. Katastrální území bylo rozděleno na sedm částí. Pro každou část byl určen vedoucí úklidové skupiny, který obdržel informace k výchozímu bodu úklidu, popis trasy a určení místa, kam se budou pytle s odpadem ukládat. Uklízeči pak vyfasovali kvalitní bílé rukavice….


Úklid se podařilo dokončit během dopoledne a v odpoledních hodinách pracovník údržby pan Urbánek svezl všechny pytle na jedno místo ke kostelu. Každý účastník obdržel sladkou odměnu a další připomínkou této úspěšné akce se pak staly úklidové rukavice, které si mohl každý odnést domů.SDRUŽENÍ

NEZÁVISLÝCH

KANDIDÁTŮ

SNK Troubsko


 

  • facebook

TROUBSKO

2018 - 2022