Říká Jan Helán:


1. Proč se chci vrátit do správy obce? Důvod, proč se opět ucházím o čest být členem zastupitelstva obce Troubsko, je stejný jako v minulosti. Chci pracovat pro naši obec. Jsem rozhodnutý ukázat a vyjádřit svůj ná- zor na to, proč by se konkrétní akce v obci měly dělat a jak. Chci rovněž spolurozhodovat a společně hledat nejlepší řešení dalšího vývoje Troubska. V zastupitel- stvu bych rád uplatnil své zkušenosti ve stavebnictví či pomohl pří získání dotací na plánované projekty.


2. Proč je SNK nadále nejlepší volbou pro Troubsko?

Do voleb jdeme na základě podpisů od našich spoluobčanů. Díky této podpoře se naše sdružení může ucházet o přízeň voličů v Troubsku také v dalším volebním období. Velmi aktivně jsme se snažili pozitivně ovlivňovat činnost obce. Uvedu výstavbu a opravy infrastruktury, výsadbu a úpravu zeleně nebo podporu místních neziskových organizací. Máme dostatek zkušeností s vedením obce a jsme připraveni poučit se z chyb a reagovat na podněty jak sympatizantů, tak oponentů.


3. Proč by měla Veselka podpořit SNK? Je to část obce Troubsko, ve které žiju a kde znám značnou část spoluobčanů – ať už jako přátelé či známé. Myslím si, že jako zastupitel budu schopen řešit problémy nejen této části obce, ale také celého Troubska. Program SNK navíc nedělí obec na Troubsko a Veselku, novou či starou zástavbu, ale vnímá Troubsko jako pospolitost, která sdílí jak starosti, tak radosti.

SDRUŽENÍ

NEZÁVISLÝCH

KANDIDÁTŮ

SNK Troubsko


 

  • facebook

TROUBSKO

2018 - 2022