Poslední slova před volbami

Vážení občané,

je čtvrtek večer, tedy den před komunálními volbami. Je na Vás, koho v pátek či sobotu zvolíte, zda se vydá obec cestou jistoty nebo experimentu. Ano i Sdružení nezávislých kandidátů Troubsko bylo před osmi lety pro mnohé z Vás volbou na nejistotu. Nejistota či experiment to ale nebyl. Troufám si to tvrdit se zkušenostmi, které jsem získala za osm let jako členka rady a za poslední čtyři roky jako místostarostka. Obec je odkanalizovaná, opravili jsme školku a školu a jejich okolí, chodníky, komunikace, kulturní památky, finančně jsme podporovali různé spolky a sdružení, odmítli jsme hazard, v září 2018 jsme otevřeli dvě první třídy v ZŠ a mohla bych pokračovat. Před každými komunálními volbami mělo SNK Troubsko jasný a čitelný volební program, který byl pro něho prioritou. Bylo tomu tak před osmi lety a je tomu tak i před letošními komunálními volbami.


Předvolební kampaň byla hodně konfrontační a útočná. Odrážela situaci ve společnosti a zasáhla i naši obec. Cílené útoky na SNK cestou anonymů nebo předvolebními plakáty konkurenčního sdružení jsou toho důkazem. Lidé vzdělaní se nestyděli obhajovat územní plán, přestože při každém jeho veřejném projednání byli nejaktivnějšími odpůrci, kteří následně podávali velké množství připomínek, jejichž vypořádání odsunulo vydání nového územního plánu do dalšího volebního období.


Předvolební kampaň nebyla jednoduchá ani z lidského hlediska. SNK Troubsko se rozešlo s Irenou Kynclovou, která byla jeho leadrem v minulosti a která hájila zájmy SNK osm let jako starostka. I s tím jsme se vypořádali. Našel se nový člověk, se zkušenostmi v komunálním dění, kulturně aktivní, troubský rodák a znalec místních poměrů. Věřím, že by mohl být dobrým starostou.


Děkuji, že půjdete k volbám a do třetice dáte hlas Sdružení nezávislých kandidátů Troubsko. Je to sázka na jistotu a cesta v pokračování rozvoje obce Troubsko.


Za Sdružení nezávislých kandidátů

Blanka Končická

SDRUŽENÍ

NEZÁVISLÝCH

KANDIDÁTŮ

SNK Troubsko


 

  • facebook

TROUBSKO

2018 - 2022